13 Eylül 2013 #2010589

Avea'da İnternet Paketim Kendi Kendine Yenilenmiş!

Haziran-temmuz aylarında faturasız Avea hattıma TL yükleyerek mesaj yolu ile 1 gb internet paketi satın aldım. Bu işlemi aynı ay içerisinde 2-3 defa gerçekleştirdim. 11.09.2013 tarihinde hattıma TL yükledikten 1 dakika sonra 1 gb internet paketiniz yenilendi şeklinde bir mesaj aldım ve karşılığı olan TL bakiyemden düştü.


1.'si ben paketi satın alırken bana bunun her ay yenileneceği bilgisi verilmedi. 2.'si ben her ay yenilensin diye bir talimat vermedim. Ya da böyle bir taahhütte bulunamadım. Benim onayım olmadan yaptıkları işlem yasal değildir. Tüketici haklarına da şikayette bulunacağım.

Aşkın 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Aşkın16 Eylül 2013

    Tarafıma aktarmış olduğunuz bilgi; biz size iptal msjı gönderdik fakat siz buna karşılık cevap vermediğiniz için paketinizi yeniledik.! Peki msjınız neden 'üyeliğiniz aylık olarak yenilenecektir. kabul ediyorsanız lütfen bu msjı EVET yazarak cevaplayın şekllinde olmadı! da iptal etmek için EVET yazarak cevaplayın şeklinde! Tekrar ediyorum yenilenen internet paketi satın almadım. her ay yenilensin diye onay vermedim. aradaki farkı kendileri anlamıyorsa hukuki süreçte kendilerine eminim anlatılacaktır. 15 yıldan fazla süredir avea hat kullanıyorum, en kısa süre zarfında numaramı taşıyacağım ve çevremde avea kullanan herkesi duyarlı olmaları konusunda uyaracağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön