26 Ağustos 2013 #1976340

Avea'da Bilgim Dışında TL Düşüşleri Devam Ediyor!

Hattımdan 3-4 aydır bilgim dışında TL düşümleri yaşanmakta. Avea'yı aradım oyuncuk paketine üye olduğumu kara listeye aldıklarını söylediler. Ertesi ay düşüm sürdü yine Avea'yı aradım ve şikayetimle ilgili dosya oluşturuldu. Bana dönüldüğünde malum pakete üyeliğimden kalan borçların düşümünün olduğu üyelikten sorumlu olduğum ve 7 küsür TL bir borcumun kaldığı bana söylendi. Bugün yine TL yükledim ve 8.1 TL düşüm daha yaşandı.


Avea'yı yine aradım ve geçmiş borcum olabileceği söylendi ve 0555738**** müşteri hizmetleri numarasından kalan sözde borcumu öğrenebileceğim iletildi. Aradım üyeliğin 29.06.13 tarihinde iptal edildiği düşümün kendilerince olmadığı söylendi. Avea'yı aradım bir dosya daha oluşturuldu.

Özhan 80 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Özhan27 Ağustos 2013

    21tl iade etmişler..herkes hakkını arasın...bu wap25,ybs, oyuncuk paketi vs her neyse buna bir son verilsin...operatörler böyle bir şeye nasıl izin veriyorlar anlamış değilim..acaba kaç kişi hakkını arıyor elbette çok az insan.. kazanılan haksız kazancı hesap edebiliyor musunuz?

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön