09 Mayıs 2013 #1788849

Avea Yurtdışı Paketim Çalışmamış!

Bugün 3 defa müşteri hizmetlerini aradım, Avea bayisine gittim fakat hala hiçbir ilerleme kaydedemedim. Nisan ayı faturam 410 tl gelmiştir. Bunun bu tutarda gelmesinin sebebi 29-30-31 mart tarihlerinde yapılmış yurtdışı görüşmeleri olarak gözükmektedir.


Oysa ki bu tarihler arasında tanımlı olan yurt dışı konuşma paketim bulunmaktadır. Fakat bu tarihler arasında yapılmış olan tüm çağrı görüşmeleri ücretli kabul edilmiştir. Bir tek çağrı bile pakete dahil tutulmadığı gibi, paket ücreti de faturama dahil edilmiştir.


Bunu telefonda 3 kez, bayide yüzyüze 1 kez açıkladım. Çağrı dökümünüzü göremiyoruz, biz bir hata görmüyoruz diyorlar. Kesinlikle hiç yardımcı olmadılar.

Yağız 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 18.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Yağız10 Mayıs 2013

    Burada çok basit açık ve net bir sorun var. Yurtdışı konuşma paketim bulunmaktaydı fakat hiç bir çağrı pakete dahil sayılmamış, ücretli olarak faturaya yansımış. Benim elimde Avea Online İşlemlerden aldığım çağrı dökümü var. Herşey açık bir şekilde gözüküyor. Örneğin yurtiçi konuşmalar 0 tl ücret olarak gözükmekte, çünkü yurtiçi konuşma paketim var. Fakat yurt dışındakilerin tamamı ücretli gözükmekte. 4 kere konuştum, hata görmüyoruz diyorsunuz, anında kontrol edip görebileceğiniz birşey. Bana bir email adresi iletin, göndereyim çağrı dökümünü pdf olarak. Artık 2 gündür bu işe yok yere harcadığım zaman yeter, sorunun en kısa zamanda çözülmesini bekliyorum. Sizden kaynaklı bir sorun yüzünden, müşterinizi bu kadar uğraştırmanız çok yanlış. Bu şekilde standart yazılmış bir yanıt değil, somut benim problemimle ilgili bir yanıt beklemekteyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön