03 Eylül 2014

Avea Yurtdışı Kullanım Paketini Aşmadığım Halde Fahiş Fatura Çıkardılar

Umre'ye gitmeden bir gün önce umre paketi aldım. 40 dakika arama 140 dakika aranma olarak. Tele sayaç programını kurdum görüşmelerimin sayaçlarını aldım. Büyük firmalara güvenmediğimden yurtdışından aramayı 35 dakika aramayıda 130 dakika olunca bıraktım. Buna rağmen 24 dakika arama süresini aştığımı faturaya eklemişler ve 170 tl fatura çıkarmışlar.

Şimdi büyük şok müşteri hizmetlerini aradım şu bilgiye ulaştım: siz yurtdışından birini arayınca karşıdaki 2 dakika açmasa sürekli çalsa bile dakikanızdan düşüyor olabilir (olabilir aynen böyle) dediler. -- Eğer böyleyse niçin daha önce bilgilendirmediniz! Lütfen faturamı düzeltin.

Said 1.188 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Said04 Eylül 2014

    değerli müşteriniz filan değilim. normalde yurtiçi görüşmelerde karşı taraf telefonu açtığı anda dakika düşer.. yurtışı paketinizde madem boyle bir şey yok madem çağrılar bile dakikadan sayılıyor bunu neden belirtmiyorsunuz. müşterinize bu konuda bilgi vermeyerek tongaya düşürmek cebindeki paraları almak insanları fakirleştirmek ayıp değil mi.. hukukumuza uygun mu.. diğer şebekelirin şikayet sayılarının toplamından çok şikayet almışsınız.. lütfen faturamı düzeltin..

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön