04 Mayıs 2015

Avea Yurt Dışında Görüşme Paketi Sorunu!

22.03.2015 tarihinde Malta'ya gittim ve gitmeden 1 gün önce Aylık 120 Dk konuşma paketini aldım. İlk gün görüşme yapabildikten sonra Türkiye'den kimsenin cep numarasını arayamadım ve aramaya çalıştığımda da İtalyanca bir ses kaydı çıkıyordu. Sorunu bildirmek için Avea müşteri hizmetlerini bile arayamadım.


Yurt dışındayken kendisini Avea'ı bile arayamayan bir operatörden ne bekleyebiliriz bilemiyorum. Bu sorun oradaki tüm Avea sahibi 3 arkadaşta da vardı.
Türkiye'ye geldikten sonra Avea müşteri hizmetlerini aradım ve 2 defa incelediler güya. Benim sorunumun Türkiye'den yakınlarımla görüşemem bunu anlatmaya çalıştıkça muş. Hizmetleri içime şu serpti ve açıklamaları "ses kaydı da ücretlendirilir oldu.

Süleyman 99 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mayıs 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 07.05.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Süleyman08 Mayıs 2015

    Şikayetimle ilgili bir hata yokmuş teşekkürler Avea! Hata bende çünkü 10 senedir Avea kullanıyorum. Hattımı ailemde Avea kullanan 5 kişiyi daha başka operatöre taşıyorum kesinlikle bugün ilgisizliğiniz ve sorumsuzluğunuzdan dolayı teşekkür ederim. İlk başta da dediğim gibi yurt dışında kendi müşteri hizmetleri numarasını bile arayamayan bir operatörden ne bekleyebiliriz ki!

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön