11 Eylül 2013 #2006487

Avea Yurt Dışına Çıkmadığım Halde Ücret Yansıttı!

2010 yılı'nda Didim'e gittik. Avae hattını kullandığımda bana temmuz ve ağustos aylarına ait yüklü miktarda fatura geldi. Bunu Avea müşteri hizmetlerine ilettiğimde hattımın yurt dışına açık olduğunu ve şebeke ile aramanın manuel ile yapılması gerektiğini, faturaya yansıyan tutarları ödemem gerektiğini belirttiler.


Ben yurt dışına çıkmadığımı söyledim gerekirse araştırılmasını istedim. Herhangi bir sonuç alamadım. En son bu siteyi çare olarak gördüm. Kullanım ücreti dışında bana ödetilen ücretlerin tarafıma ödenmesini ve mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Gökhan 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Gökhan22 Eylül 2013

    Avea GSM şirketi 12 Eylül 2013 tarihinde yaptığım başvuruya herhangi bir çözüm üretmemiş, açıklama yapmamış, beni muhattap almamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön