17 Eylül 2013

Avea Yurt Dışına Açık Olmayan Hattan Yurt Dışı Sms Ücreti Aldı!

Hattımı Kamu Mega tarifesine geçirdiğim ilk ayında, Avea telefonumun herhangi bir yurtdışı aktiviteye açık olmamasına rağmen şahsım adına 15 TL'lik bir fazladan ücretlendirme gerçekleştirmiştir.


Müşteri hizmetlerini aradığımda telefonumun yurt dışına kapalı olduğunu teyit edildiği ve bu suretle yurt dışına mesaj da atamayacağımı aynı şekilde teyit etmelerine rağmen bu konuda kendilerinin yaptığı raporlama ve inceleme sonucunda herhangi bir hata bulunmadığını söylemekteler.


En hızlı ve acil bir şekilde Avea'nın bu hatasını gidermesi ve fazladan aldığı miktarı sonrası faturamdan düşürmesi gerekmektedir.


NOT: Ekte olan resimde mağduriyetimin sebebinin sadece biri yer almaktadır.

İbrahim 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön