03 Eylül 2013

Avea Yurt Dışı İnternet Paketinde Yüksek Ücret Yansıtıyor!

Yurt dışı tatilim esnasında Avea'nın günlük 15 mb ile sınırlı internet paketinden 30 TL ödeyerek 2 günlük aldım. Faturada ise ortada bambaşka bir rakam vardı. Toplam internet kullanımı 37 mb olarak görünüyor. Yani paket dışında sadece 7 mb kullanmışım. 7 mb'ın farkın, fiyat olarak karşılığı yaklaşık 200 TL görünüyor.


Yani Avea diyor ki; eğer paket alırsanız 1 mb 1TL, ama paket aşımı yaparsanız, 1 mb 30 TL. Paket içinde 1 MB 1 TL iken, paket dışında nasıl bu kadar pahalı olabiliyor. Müşteri hizmetleri aradığım zaman da 30 TL değil de 11 TL olduğu söylüyor. Bilgilendirme mesajları aradaki bu farkı bu kadar net olarak belirtilmemektedir.

Latif 34 Okunma

Cevaplar

 • Latif11 Eylül 2013

  Merhaba, Mesajınızda "konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır." şeklinde bir ifade kullanmışsınız ama kesinlikle çözümleyici ve memnuniyet arttırıcı bir süreç izlenmemiştir. Sonuçta aldığım karar başka bir operatöre geçmek ve AVEA'dan duyduğum rahatsızlığı her türlü platformda paylaşmak. İyi günler.

 • Latif11 Eylül 2013

  Siteye verilen cevap otomatik mesaj, bu da firmanın müşterisinin ne kadar önemsediğinin göstergesidir.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 05.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Latif03 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Cevap olarak ilettiğiniz mesaj, herkese atılan otomatik mesajdan ibarettir. Kesinlikle sorunu çözümleyici bir bilgi içermemektedir. Daha önceki sorunlarımda olduğu gibi çözüme ulaşamayacağız. Tek çözüm başka bir operatöre geçmek ve etrafımdaki insanları da avea'dan kurtarmak. İyi çalışmalar.

 • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön