20 Nisan 2013 #1754218

Avea Yurt Dışı İnternet Fiyatında Çığır Açtı!

Kurumsal Tarife -FPM TARİFE2 abonenizim. 28. 03. 13 – 04. 04. 2013 tarihleri arasında Yurtdışında bulundum. Gitmeden önce Yurtdışı 10 MB int. paketi almama rağmen AVEA, son gün !! beni arayarak paket aşımı olduğunu belirterek 500 TL gibi fahiş bir tutarın extra faturalacağını bildirdi:


Paket aşımını ZAMANINDA bilgilendirmediğiniz,Paket aşımına izin verdiğiniz, Müşterinin MB. Kullanım bilgisini online sorgulamasını sağlamadığınız sebeplerinden dolayı ; 75 MB . kullanımı bana en üst tarifeden fatura etmenizi kabul etmediğimi şimdiden bildiririm. Bu rakama itirazım var.
Yurtdışında internet kullanımı MB bilgisini veremiyoruz diyorsunuz.

Ergün 57 Okunma

Cevaplar

  • Ergün29 Nisan 2013

    Dilekçeme rağmen Fatura cıkmadan bir işlem yapılamaz dendi. Evet fatura cıktı. 814 TL !!! fahis bir fatura cıkardınız. 58 TL olması gerekirken. Aşağıdaki haklı sebeplerimden 814 TL. faturanın 58 TL olarak düzeltilmesini acilen istiyorum. 1- AVEA yurtdışı internet paketi aldığım halde , paket aşımına izin veriyor. 2-AVEA yurtdışı internet paketi , paket aşımı olduğu anda mesaj- bilgi vs. ile uyarmıyor. Nedense !! 804 TL lik Aşım gerşekleştikten sonra arıyor !!! 3-AVEA müşterisine yurtdışında ne kadar internet kullandığı bilgisini vermiyor. ( Avea online işlemlerden sorgulatmıyor. Telefonla, kısa mesajla vs. hiçir şekilde sorgulatmıyor. Müşteri olarak ben byte larımı sayacağım !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön