21 Mart 2013
Yorum Yap
#1697877

Avea Yurt Dışı Görüşme Fatura Hatası!

15 ocak'ta satın aldığım yurt dışı 1 aylık 90 dakika konuşma paketini ayrıntılı faturayı incelediğimde aşmadığım 79 dakika kullandığım görülüyor ancak hesap kesim tarihi olan 27 ocaktan itibaren bütün konuşmalarım ekstra ücretlendirilmiş durumda.Operatörle ilk görüşmemde yurt dışı paketimin faturaya yansıtılmadığını söylediler.Ayrıntılı incelemedeyse 122 dakika konuştuğumu, paketi aştığımı söylediler.


Eğer paketi aştıysam bile sadece son görüşmelerimin ücretlendirilmesi gerekirken 22-23 ocak tarihinde yaptığım görüşmeler de ücretlendirilmiş ancak 27 ocağa kadar olan diğer görüşmelerim ücretlendirilmemiş.Zaten ocak ayı faturamda yurtdışı paketini ödemişken şubat ayı faturam da 230 lira geldi.

Nilay 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler