09 Eylül 2013

Avea Yüksek Fatura Gönderiyor!

Yurt dışına çıkarken konuşma ve sms paketi aldım.475 TL fatura geldi. Avea müşteri hizmetlerini aradım,inceleme başlatılmıştır,size dönülecektir denmesine rağmen hala sonuç yok.


Ayrıntılı faturamda 30 dk konuşma paketi aldığım halde 20 dk dan sonra ücretlendirilmeye başlamış,bir de hiç aramadığım bir numaraya yurtdışı konuşma olarak gösterilip karşısında mesaj göstergesi olan 1 yer alan gün içinde defalarca aramış gözüktüğüm bir numara var. Numarayı aradım.


Böyle bir numara kullanılmamaktadır deniyor. Dahası bir sonraki ay hesap kesimi yapılmasına rağmen önceki ay ki yurt dışı görüşmesi ekleyip 106 TL'lik bir fatura daha geldi. Düzeltilmezse 11 yıldır adıma kayıtlı 3 hattı da iptal ettireceğim.

Selma 60 Okunma

Cevaplar

 • Selma20 Ocak 2014

  NE DOĞRU DÜRÜST İNCELEME YAPILDI NEDE TEKRAR BANA DÖNÜLDÜ,YAPILAN HATA DA DÜZELTİLMEDİ ÖDEDİĞİM 500TL ÜZERİ FATURA ZARARIM OLDU,TABİ AVEA DA 10 YILLIK 3 ADET ADIMA KAYITLI FATURALI ABONESİNİ KAYBETTİ.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Selma12 Eylül 2013

  bana geri dönüldü ve fatura inceleme sonucum hakkında bilgilendirildim.Fakat yurt dışı msj paketi almadığım belirtildi,nasıl oluyor da bir çok kişiye msj çektim gözükmüyor,fakat hiç bilmediğim kullanılmayan bir avea numarası yurt dışı arama ifadesiyle belirtilip msj göstergesi olan 1 yer alarak defalarca görüşme yapmış oluyorum.bu numarayıda inceleyemeyecekleri belirtildi.ilginç olan bu numaraya msj yollamışım gibi bir ücret var ama yurt dışı arama paketi dakikalarımdan düşülüyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön