06 Aralık 2013

Avea Yine Sözünde Durmadı!

1 yıl öncesinde bazı memnuniyetsizliklerimden dolayı hatlarımı kapattırmak istemiştim ve sonrasında 10 yıllık müşteri olduğum için ve bütün faturaların sorunsuz ödendiği için hatlarıma indirim tanımlandı. Buraya kadar çok güzel fakat bir süre önce 0505519**** no'lu hattımın indirimi iptal edildi.

Daha sonrasında kayıtlar incelendi ve indirim uzatıldı. Şimdide 0505216**** no'lu hattımın indirimini iptal ettiniz. Neden sözünüzde durmuyorsunuz? Sizden cihaz aldık diye size bağlandığımızı mı düşünüyorsunuz?

Lütfen kayıtlarınızı inceleyin! Yeni bir müşteri kazanmak adına ne kadar çaba harcıyorsunuz ama elinizdeki müşteriye sahip çıkmıyorsunuz.

Baki 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 09.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Baki08 Aralık 2013

    Lütfen 3 ay ve 1 yıl önceki müşteri hizmetleriyle yapilan görüşmeler incelensin

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Aralık 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön