23 Mayıs 2013

Avea Yaptığım Ödemeleri Yok Saydı!

400 TL olduğu tebliğ edilen borcumu gecikme olmamasına rağmen 975 TL olarak dayatan AVEA sana sesleniyorum. Ee hadi dedim taksitlendirdim. (5 x 195 TL).


SÜREÇ :Yatırdığım taksidi yatırmadığıma neredeyse beni bile inandıracaklardı , üstelik avukatları ve müşteri hizmetleri ile yaptığım tüm görüşmeler esnasında elimde tuttuğum şey dekonttan başka birşey de değildi !


Sonuç olarak yasal takipteyim tebligat yok , bildirim yok , hiçbirşey yok , tıpkı hizmetin olmadığı gibi. Tek birşey var o da üzerinde 24 punto ile DEKONT yazılmış bir kağıt yada kanıt!

Turan 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Temmuz 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön