22 Haziran 2015

Avea Yanlışlıkla Başka Bir Numaranın Faturasını Online İşlemlerden Kredi Kartımla Ödedim!

16,06,2015 tarihinde Avea online işlemlerden başkasına ait bilmediğim bir numaranın toplamda beş adet faturasını kredi kartımla ödedim ve Avea bu yanlışlığı düzeltmiyor, gönderdiğim fakslara yanıt alamıyorum. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığına müracaat edeceğim. Avea yanlışlıkla başkasına ait ödediğim faturaların tutarını bana iade etsin.

Ferdi 1.102 Okunma

Cevaplar

 • Ferdi25 Haziran 2015

  Avea online işlemlerden fatura tahsilatı na dekont ve silip vermiyor yanlış ödenen faturanın parasını iade etmiyor yanlışlıkla Avea online işlemlerden yanlış fatura ödemesi yaptım toplam 1,113,90 TL kadar koskoca Avea paramı iade etmiyor Garanti Bankası'ndan dekont istiyor Garanti Bankası kredi kartıyla Avea sistemi üzerinden gerçekleşen işlemlerde dekont oluşmadığını savunuyor Avea aş de dekont olmadan işlem yapamayız diyor sonunda Ankara cumhuriyet başsavcılığına suç duyurusunda bulumdum bütün yasal haklarımı sonuna kadar alacağım ayıp kocaman bir firma bütün hatlarımı geri çekeceğim.

 • Ferdi24 Haziran 2015

  Avea müşteri memnuniyeti peşinde değil beni arayıp sorunu çözmediler dekond istediler bankayla görüştüm banka gold kredi kartı olduğu için dekont oluşmamakta diyor Avea ısrarla dekont istiyor hep Avea vatandaşı içraya veriyordu şimdi biz aveayayı içraya verdik süper yaa Ankara cumhuriyet başsavcığına da suç duyurusunda bulunduk.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Haziran 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön