23 Şubat 2013

Avea Yanlışlıkla Aldığım Paketi Bir Üst Paketle Değiştirmiyorlar!

1 yıl önce hattımı Avea'ya taşıdım, 12 aydır 500 dk+1000 sms+ 1GB Yıkılan Paket kullanıyorum. Şu anda kullandığım paketin artık 23 TL olacağı ve internet olmadan 19 TL olacağı mesajını aldım. Bunun için öncelikle iptal etmem, hangisini istiyorsam almam gerekiyor. TL yükledim, yanlışlıkla internetsiz paketi aldım 19 TL ye, bunun farkına varıp paketi kullanmadan müşteri hizmetlerini aradım, 4 TL daha alın bakiyemden bana internet olan paketi tanımlayın dedim ama yardımcı olmadılar. Paketi iptal edip bakiyemi geri yükleyin demedim, daha düşük fiyatlı bir paket de istemedim, üstüne daha fazla TL vereceğim bir paketi istedim ama gerçekleştiremediler, Avea için müşteri hizmetleri eksikliği maalesef.

Serbay 45 Okunma

Cevaplar

  • Serbay26 Şubat 2013

    Avea müşteri hizmetleri benimle bildirmiş olduğum şikayet üzerine iletişime geçmişlerdir. Konuyla ilgili herhangi bir çözüm yoluna gidilmemiş ve ben müşteri hizmetlerini aradığımda söylenmiş olan şeyler tekrarlanmıştır. Avea' nın "müşteri memnuniyeti" departmanı bulunmamaktadır sanırım. Daha önce hattımı taşımış olduğum GSM operatöründe de benzer bir problem yaşamıştım ve hemen müşteri hizmetlerini arayıp düzelttirmiştim. Demek ki bu yapılamayan bir şey değil fakat, Avea' nın bu konudaki eksikliği ortadadır. Çözüm önerileri istendikten sonra bir şekilde bulunulabilir ; sadece örnek vermek istiyorum ; sistem üzerinden belli ki bu paket değişikliğini yapamıyorsunuz, bana diyebilirdiniz ki "Bunu gerçekleştiremiyoruz, size bu aylık 1 GB internet 4 TL ye hattınıza tanımlayalım, yahut müşteri memnuniyeti için bu aylık size ücretsiz internet erişimi tanımlayalım." fakat sorun çözülmek istenmedi demek ki. Aynı zamanda 10. katta oturmama rağmen yaşadığım çekim problemlerinden de kaynaklı olarak, hattımı geri taşımayı düşünüyorum. Avea dan bir paket alırken aman hata yapmayın geri dönüşü yok.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön