31 Temmuz 2015

Avea Yanlış Tarifeye Geçiş

Avea bayisinde 27/07/2015 tarihinde elimde çalışmalarımla beraber giderek Avea gönlübol tarifesine geçmek istediğimi ilettim, ilgili arkadaş tanımlamaları yaptı bunu yazdı ama Avea beni Prime klasik diye istemediğim bir tarifeye geçirerek çok güzel bir merhaba dedi. Bu konuda 444 1 500 aradığımda ise sonuçtan çok sonuçsuzluk için çalışanlarla karşılaştım daha sözleşmeye bile ulaşamıyorlar ilk günden pişman oldum geçişe, bunu her kimin düzeltmesi gerekiyorsa acilen (en geç 1 Ağustos tarihine kadar) düzeltilmesini aksi halde Göztepe/Kadıköy-İstanbul bayisini ve Avea yı hemen Avukatlarım aracılığıyla Mahkemeye vererek Tazminat davası açacağımı bildirmek isterim.

Atila 144 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Ağustos 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 31.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Atila03 Ağustos 2015

  Firmaya değil ama Göztepe Avea Bayisi ve sorumlu kişi sayın Mine Hanıma teşekkür etmek isterim, kendilerinden kaynaklanan sorunu kendileri hassasiyet ile çözdüler. Firmadan bu sabah bile inceledik hata yok Prime tarifeniz doğru tarifeye geçmişsiniz diye döndüler ben kendilerine bir sözleşmeyi inceleseydiniz dedikten sonra bir işlem yapıldıysa da bana bir tekrar dönüş yapmadıklarından haberim yok.

 • Atila03 Ağustos 2015

  Merhabalar, avea Kadıköy-Göztepe Mine Yendim Armağan bayiliğince yapılan yanlış işlem yine bayi Mağaza Müdürü Mine hanımın müthiş bir şekilde yapmış olduğu takip ve göstermiş olduğu hassasiyet ile çözüldü. Umarım Avea Merkeze bağlı müşteri hizmetlerinde de çözüm odaklı basit çözümlerle müşteriyi mağdur etmeyen bir organizasyon bir an önce olur. Yoksa başka bir sorunda belli ki gene aynı sorunlardan sıkıntılı süreçler yaşayacağım.

 • Atila03 Ağustos 2015

  Merhabalar, 31/07 tarihinden beri sorunu çözemeyen Avea bugün 500 numaralı Müşteri hattından tarafımı arayarak incelemeleri tamamladık doğru tarifeye kaydınız yapılmıştır diyor! Ben ilgili kişiye sözleşmeme baktınızmı dediğimde ise cevap veremiyor? Neyi incelediniz o zaman siz dediğimdede maalesef cevap veremiyor! Yani yerse hesabı yapıyorlar. Sayın Avea çalışanları siz her t. c. Vatandaşının beyinisz olduğunumu düşünmekte cve birde Dalga geçer gibi aramaktasınız. Öncelikle beni bundan sonra işleminiz halledilmiştir başvurduğunuz Bol Kepçe Tarifesine geçişiniz yapılmıştır demeyecekseniz aramayın. bugün çözdünüz çözdünüz yoksa gazete ve hukuki olarak ben gerekeni yapacağım.

 • Atila03 Ağustos 2015

  Merhabalar, bu konu ile ilgili benim için süre bugün dolacağından artık gerekli mercilerde karşılaşacağımızı bilmenizi isterim.

 • Atila31 Temmuz 2015

  Sayın Avea otomatik mesaj yetkilisi, bu cevabınızı kabul etmemdiğimi ve memnun kalmadığımı bilmenizi önemle istiyorum. Acilen bugün talep ettiğim gibi tarifeye geçirilerek her türlü mağduriyetimin ise düzeltilerek hat geçiş işleminin tamamlanmasını belirttiğim tarihe kadar beklemekle beraber tarafıma cep telefon numaramdan sesli dönüş yapılmasını bekliyorum. Gerçekleşmemesi durumunda gerekirse gazetelere büyük boy reklam bile vererek her türlü hakkımı arayıp Hukuksal olarak da işlem yaptıracağımı tekrar bildirmek istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön