23 Eylül 2013 #2026285

Avea Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

21.09.13 günü Avea yetkili abone merkezinden tablet PC için bir data paketi satın aldım karşılığında da 35 TL sim bedeli ödedim fakat sim kart ürün yanımda olmasına rağmen yanlış verildi ve kesilerek tabletime takıldı.


22.09.13 günü 40 TL yükleyerek bayinin yazarak tarafıma verdiği mesajı kısa mesaj ile gönderdim. Mesaj iletilemediği için hemen şubeye gittim ve orada müşteri hizmetlerini aramamı istediler.


Müşteri hizmetleri 1 saat içinde 40 TL data hizmeti almış olabileceğimi mesajı telefondan atıp cevap beklemem gerektiğini iletti. Sözde 39 TL karşılığı 3 ay boyunca internet hizmeti verilecekti. Avea eksik bilgi vererek beni 1 saat içinde 75 TL zarara soktu ve karşılığında hizmet alamaz durumdayım.

Sertaç 47 Okunma

Cevaplar

 • Sertaç20 Ekim 2013

  Birdaha değil kullanmak kapısından geçmem.

 • Sertaç01 Ekim 2013

  Doğrudur 24eylül günü arayıp elimde bayinin yanlış bilgilendirmesi ile ilgili bayinin kendi el yazısıyla yazdığı sözleşme olmasına rağmen bayiye sorduk tüm bilgilendirmeleri yapmış size dediler daha nasıl kanıtlayalım bayi kendi el yazısıyla bu numaraya kısa mesaj atın diyor fakat sattığı data paketlerinin mesaja kapalı olduğunu bilmiyor. Çözüm yanlısı değil suçlayıcı yaklaşımdan ileri geçilememiştir.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Sertaç25 Eylül 2013

  Avea dan aldığım data paketi için ürün yanımda olmasına rağmen yanlış sim kart verdiler onuda keserek cihaza takmaya çalıştılar. Sim kart sürekli hata veriyor avea 35TL kart ücreti almayı biliyor ama ellerinde doğru düzgün sim bulunmuyor umurlarında değil.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön