04 Haziran 2013

Avea Yanlış Bilgilendirme Yapılarak Mağdur Edildim!

Telefonum çalındı, hattım babamın adınaydı. Hemen çağrı merkezini arayarak durumu anlattım ve il dışında öğrenci olduğumu da belirterek mağdur olmamak için hattımı babamın değil benim çıkartmamın mümkün olup olmadığını özellikle sordum ve hattıma bloke koydurttum. (Bloke işlemini de ben yaptım.)


Bana verilen cevap babamın kimlik fotokopisiyle bir Avea bayisine giderek hattımı çıkartabileceğim ancak sonra babamın 4441500ü arayarak blokeyi kaldırması gerekeceği şeklindeydi.


Sonrasında Avea bayisine gittiğimde bana bu şekilde hattımı çıkaramayacağım söylendi. Mağdur edilmemek için özellikle bilgi edinmek istediğim bir konuda yanlış bilgilendirildim. Bu mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Özgün 14 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 06.06.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön