17 Eylül 2013 #2016360

Avea Yanlış Bilgilendirme Sonucu Fazla Fatura Gönderdi!

Geçen sene Seç Beğen Al Kamu tarifesine geçiş yaptım ve bir sene taahhüt imzaladım. Bu sene taahhüdüm bitmeden müşteri hizmetlerini aradım ve aldığım paketlerin devam etmesi için ne yapmam gerektiğini sorduğumda sizin bir şey yapmanıza gerek yok denildi.


Bunun üzerine işlem yapmadım ve paketlerim iptal oldu. Bir gün sonra tekrar paketlerimi aldım ve o gün için 35 TL civarında bir kullanım söz konusu oldu. Yanlış bildirimden dolayı 25 TL gelmesi gereken faturam 60 TL geldi.


5-6 defa müşteri hizmetleri ile 20-25 dakikalık görüşmeler yaptım. 2 defa kayıt açılıp defalarca şikayetimi bildirmeme rağmen 16.09.2013'te tekrar aradığımda şikayetiniz tarife değişikliği mi denildi? Şikayetçiyim.

Mücahid 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mücahid17 Eylül 2013

    Müşteri hizmetleri ile 5-6 defa konuştum. Ya beni yanlış anlıyorlar ya da fatura iadesi istediğim için kasıtlı olarak yanlış yazılıyor anlattıklarım. avea.com.tr'den de zamanında yazmıştım şikayetimi fakat oradan da bir sonuç alamadım. İletmiş olduğum şikayet ile ilgili inceleme defalarda başlatıldı müşteri hizmetleri ile görüştükten sonra ama dediğim gibi hiç bir sonuç alamadım. O yüzden böyle otomatik cevaplar vermeyin lütfen firmaya karşı olan sabrımı daha da azaltıyorsunuz.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön