02 Eylül 2013 #1988481

Avea Yanıltıcı Mesaj Gönderdi!

8 yıllık Avea kullanıcısıyım. 22.09.13 tarihinde kullanmakta olduğun paketler ücretli olarak 15 gün sonra yenilenecektir, iptal etmek istiyorsanız ediniz şeklinde sms gelince kullanmış olduğum paketi iptal ettim.


27.09.13 tarihinde ise net kullanımınız fatura üst sınırına ulaşmıştır diye sms geldi. Ama bana 15 gün sonra sona ereceği söylenmişti. Bu şekilde olmasa bile paket bittiği gün tarafımıza neden ücretli olarak nete girildiği bilgisi verilmedi. Benim ve birçok arkadaşımın yıllardır kullandığı bu operatörü bu sebepten ötürü değişecek olmamız üzücü bir durumdur. Müşteriyi yanıltıcı sms ile yanıltarak tahsil edilmek istenecek olan net kullanım ücretinin iptalini talep ediyorum.

Gökhan 61 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan26 Ekim 2013

    8 yıllık Avea kullanıcısıyım. 22.09.13 tarihinde kullanmakta olduğun paketler ücretli olarak 15 gün sonra yenilenecektir, iptal etmek istiyorsanız ediniz şeklinde sms gelince kullanmış olduğum paketi iptal ettim. 27.09.13 tarihinde ise net kullanımınız fatura üst sınırına ulaşmıştır diye sms geldi. Ama bana 15 gün sonra sona ereceği söylenmişti. Bu şekilde olmasa bile paket bittiği gün tarafımıza neden ücretli olarak nete girildiği bilgisi verilmedi. Benim ve birçok arkadaşımın yıllardır kullandığı bu operatörü bu sebepten ötürü değişecek olmamız üzücü bir durumdur. Müşteriyi yanıltıcı sms ile yanıltarak tahsil edilmek istenecek olan net kullanım ücretinin iptalini talep ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön