11 Eylül 2013 #2006973

Avea Wap Kullanımı Yaptığımı İddia Ediyor!

553330**** numaralı faturasız hattım için yüklemiş olduğum liralar birden tükenince araştırma yaptım.Görünen şu;


Bir gün içinde wap kullanımı gerçekleştirdiğim için tüm liralarım tükenmiş ve eksiye bile geçmiş görünüyorum. Böyle bir wap kullanım yapmadığımı iddia ediyorum.


Çünkü evimde sınırsız internetim varken 63-01 Nokia cihazımla -1 günde, olur olmaz saatlerde 30 lira harcayarak internetten ne gibi çalışma yapmış olabilirim.


Zaten ben Avea'yı şikayet etmişim; güvenirliğini sorguluyorum. Hakem heyetine başvurarak hakkımı aramak için kullandığımı iddia ettikleri wap adreslerinin ve işlemlerinin dökümünü istiyorum.

Mehmet 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön