19 Şubat 2013

Avea Vip Eğlence Adlı Servise Üye Olmadım!

Ben bu firmaya üye olmadım! 0541 418 **** numaralı hattım yeğenim oyun oynarken gelen reklama tıkladığı için bu servise otomatik üye oldu ve ücret kesildi! 18. 02. 2013 tarihinde mesaj alıyorum. ''VIP EĞLENCE" aboneliğiniz 20 şubat 2013 tarihinde haftalık 12 TL ye yenilenecektir uyarısı aldım. 4441500 telefondan, uzun uğraşılar sonucu operatöre ulaşıyorum. Ancak üye olduğum söylendi.
Bu siteye kendi rızam ile üye olmadım. Otomatik para kesintisi yaptılar. Onay mesajı vs hiçbir şekilde gelmedi! Böyle işletme anlayışı olur mu?
Hiç bir şekilde tarife dışında, abonesi olduğum bir site yoktur. Bu hizmetin iptalini ve ücretin iade edilmesini istiyorum. Yoksa resmi makamlara başvuracağım.

Ysuf 53 Okunma

Cevaplar

  • Ysuf15 Mart 2013

    Beni aradığınız saatte müsait değildim. Kendimize göre işlerimiz ve yoğunluklarımız var. Ayrıca yapılan şeyin ne kadar yanlış olduğunu bizden daha iyi biliyorsunuz! Onay mesajı gelmeden tek butona tıklama ile nasıl kayıt işlemi gerçekleştirilebilir? Konuşmaya veya anlaşmaya gerek olacak birşey değil. Usulsüz para gaspıdır yapılan. Belki olayın üzerine gitmeyen fakir fukara onlarca insanın parasını bu şekilde aldınız. Gerekli iade yapılmazsa adli makamlara başvuruda çekinmeyeceğimi belirtmek isterim. İyi çalışmalar!?

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön