09 Mayıs 2013 #1788166

Avea Vergiye Tabi Olmayan Tutar Adı Altında Kesinti!

2013 Yılı Ocak-Şubat ve Mart aylarına ait faturalarımda Vergiye Tabi Olmayan Tutar (Pay By Me) adı altında kesintilerim sebebiyle defalarca şikayette bulundum.


Oyun satın aldığım ifade edildi. Telefonuma mesaj iletildiğini ve bunu kabul ettiğimi bildirdiniz. İtirazlarım her zamanki gibi kendinizi haklı çıkararak sonuçsuz kaldı.


İçerik servis tanımını iptal ettirmem tarafınızdan söylendi. Müşteri Hiz. iptal edildi. İptal edildiği halde önceki faturalarımda olduğu gibi periyodik bir sistemle maddi kaybıma neden oldunuz.
İptal ettirince dahi Nisan ayına yansıttığınız Vergiye Tabi Olmayan Tutarı talep ediyorum.

Tuncer 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 15.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön