24 Haziran 2015

Avea Verdiği Sözü Tutmuyor

Tarifemi yenilediğim sürece yüzde 50 indirimimin olduğunu söyleyen Avea kendi kafasına göre tarifemi kullanıyor olmama rağmen indirimimi yenilemedi. Bunu indirimsiz gelen faturadan öğrenmiş oldum.


Avea'yı aradığımda sizin için yapabileceğimiz bir şey yok cevabını aldım. Çok güzel, gerçekten tebrik ediyorum. En kısa zamanda hattımı başka operatöre taşıyacağım. Zira bu Avea ile yaşadığım ilk sorun değil. Bu hatta kalmaya devam edersem anlaşılan son da olmayacak.

Eda 55 Okunma

Cevaplar

  • Eda28 Haziran 2015

    Evet Avea çağrı merkezinden bir yetkili gerçekten söylediği gibi bana hemen geri döndü. Sorunumu konuştuk. Olanları anlatayım: yüzde 50 indirimim olup olmadığını anlamak için geçmiş arama kayıtlarında yaptığım konuşmalar incelendi. Belki Avea çağrı merkezindeki kişi beni yanlış bilgilendirmiş olabilirmiş. Bu arada konuştuğum kişi yüzde 50 indirim hattınızda görünmüyor ama yüzde 25 indirim görünüyor dedi. Bende yüzde 25lik indirimi hattıma tanımlayın dedim. Konuştuğum bayan bekleyin telefonla yaptığınız geçmiş konuşmalarınızı inceleyelim eğer bizden kaynaklı bir hata varsa belki yüzde 50lik bir indirim kullanırsınız dedi. Bende tamam bekleyeyim o zaman dedim. Neyse bekledik o görüşmeler incelendi. Yanlış bilgilendirme olmamış yani ben yanlış anlamışım. Peki tamam dedim ki yanlış anlamadığıma eminim. o konuşmanın ayrıca bana da dinletilmesi gerekiyordu. Herneyse... 2 gün sonra arayıp yüzde 25lik indirimi kullanmak istediğimi söyledim. Öyle bir indirim görünmüyor dedi. o indirim o anlık olabilirmiş. Şaka gibi ya. Ne bu şimdi. Avea numarasını dahi değiştirmemiş 12 yıllık müşterisine bunu yapıyorsa ben hiçbir şey demiyorum. Bugüne kadar numaramı değiştirmek istemememin nedeni herkeste numaramın olması, birçok numarayı kaybetmek istemeyeşimdi. Ama artık numara taşıma olayını diğer arkadaşlarım gibi bende kullanacağım ve numaramı başka bir operatöre gönül rahatlığıyla taşıyacağım. Teşekkürler Avea.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Haziran 2015

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 25.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön