29 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3405484

Avea Uzman Sabrına Üyeliği

Uzman Sabrına adına 56.50 TL tahsilat kesilmiş. Kim bu Uzman Sabrına neymiş dedim; İnternette dolaşırken bir yere tıkla mısınızdır, dendi. Haberim yok ama misal tıklamısam ne olacak? Avea hemen ödeyecek mi yani kırk sefer sorgulamayacak mı?


Hemencecik al sana para mı diyecek. Anan yaşı baban yaşı sormayacak mı, kızlık soyadı 3.-5. harfi falan da mı demeyecek öyle mi? Hemen ödeyecek yani. Allah aşkına kandırmayın bizleri ne olur.


Bu tezgahı beraber mi kuruyorsunuz bilmiyorum. Ancak hiç hoş değil. Parayı bizden tahsil etmeseydiniz karşı tarafa hemencecik öder miydiniz? Uzman Sabrına kim sen benden neye dayanarak Uzman Sabrına ya para ödüyorsun, Avea suç işliyorsun mahkemeye başvuracağım.

Murat 419 Okunma

Cevaplar

 • Murat16 Ağustos 2015

  Benim sorunum cözuldu tesekur ederim ama bu olay resmen yanıltmacılık, Avea nın böyle sevislerle çalışmasını uygun görmüyorum.

 • Murat16 Ağustos 2015

  İlgileriniz için teşekkür ama müşterilerini koruma adına böyle şeyleri bilgilendirmeden yapmamalısınız...

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Ağustos 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 30.07.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler