26 Şubat 2013

Avea Uyarı Yapılmadı!

GSmobile kablosuz internet kullanmaktayım. Ben bu hatta bayiden otomatik ödeme talimatı vermiştim ancak Avea çalışanları talimatınız verilmiştir dedikleri halde yapılmamış. 4 ay faturam ödenmemiş. otomatik olarak hattım kapatılmış ve kazandığım indirimlerle beraber son ay faturaya 5 katı daha fazla faturalandırılmış ve 4 ay normal son ayda 5 kat daha fazla fatura ödemeye mecbur bırakıldım.

Ben otomatik ödeme yapıldı bilgisine dayanarak ödendiğini düşünürken faturam ödenmemesine rağmen hiç bir uyarı bilgi uyarı tarafıma ulaştırılmamıştır. Faturanız ödenmemiştir diye uyarılmadım son anda baktığımda bu şokla karşılaştım ilgili kurumlara şikayetimi belirtir gereğinin yapılmasını dilerim.

Hüseyin 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mart 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 27.02.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Hüseyin07 Mart 2013

    GSmobile kablosuz internet kullanmaktayım. Ben bu hatta bayiden otomatik ödeme talimatı vermiştim ancak Avea çalışanları talimatınız verilmiştir dedikleri halde yapmamış. 4 ay faturam ödenmemiş ve kazandığım indirimlerle beraber 5. ay faturaya 5 katı daha fazla ücretlendirilmiş ve kapatılmış. 4 ay normal son ayda 5 kat daha fazla fatura ödemeye mecbur bırakıldım. Ben otomatik ödeme yapıldı bilgisine dayanarak ödendiğini düşünürken faturam ödenmemesine rağmen hiç bir uyarı bilgi uyarı tarafıma ulaştırılmamıştır. Faturanız ödenmemiştir diye uyarılmadım son anda baktığımda bu şokla karşılaştım ilgili kurumlara şikayetimi belirtir gereğinin yapılmasını dilerim.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön