11 Eylül 2013 #2006276

Avea Toplama İşlemi Yapamıyor!

Avea toplam ödenecek tutara ait kalemlerden Vergiye tabi olmayan toplam tutar karşısında yer alan 16.50 TL'nin cihaz ücreti olduğunu ifade ediyorlar. Ancak aylık 12 TL olması gereken bu ücretin neden 16.50 TL yazıldığını sorduğumda indirim yapıldığını, ödenecek tutara yansıyan kısmın 12 TL olduğunu iddia ediyorlar 11 kalem ücreti alt alta topladığınızda ödenecek rakam çıkıyor ve bu rakam içinde cihaza ait tutar 16.50 TL olmuş oluyor.


Dolayısıyla indirim değil bindirim yapılmış. Ne müşteri hizmetleri ne açılan itiraz kaydı sebebi ile beni arayan kişi ne de mail ile yazdığım itiraza cevapta sonuç alamadım.

Erdinç 32 Okunma

Cevaplar

  • Erdinç26 Eylül 2013

    Müşteri Hizmetleri, buraya yazdığınız standart cevabınız ile belirttiğiniz tarihte detaylı bilgi olarak adlandırdığınız savunmacı konuşmanız sorunu çözüme ulaşmış olarak gösteremez. Yukarıda ayrıntıları yer alan faturanın ilgili kalemlerini hesap makinesi denilen süper bir icat ile toplarsanız sizin 12TL alıyoruz dediğiniz cihazdan karşısına da büyük punto ile yazmış olduğunuz gibi 16.50TL aldığınızı idrak edebilirsiniz. Bu konuda kesinlikle hukuki tüm yolları izleyeceğim. Her türlü "bizim hesabımız doğrudur" söylemleriniz için haftanın 7 günü 24 saat beni arayamazsınız. Saygılarımızla ( O da efendiliğimizden...) Müşteri T.K. (Ta Kendisi)

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön