17 Eylül 2013

Avea Tarifenin Fiyatını Artırdı!

Budan 1 sene önce Avea yıkılan paket tarifesiyle 19 TL'ye 1 gb İnternet 1000 sms 500 her yöne görüşme tarifesine geçtim 2 ay önce bu tarifenin süresi doldu bahanesiyle her ay zam koyup koyup yıkılan tarifenin fiyatını 23 TL'ye getirdi 2 ayda. Böyle serbestlik görülmedi.


Faturalı hattan kaçtım kontöre geçtim fakat bu sefer Avea aralıksız bu tarifeye fiyat koyuyor. TL yüklemelerde 10 TL 20 TL 30 TL 50 TL'lik yükleyebiliyorsun yani 21 TL'lik pakete seve seve 30 TL yükleyeceksin.


Haksız kazançtır illa faturalı hat alıp da size köle mi olalım? Avea gibi bir kuramsal firmadan böyle basit TL hesaplamasıyla kar yapacağını düşünüyorsa ben ve benim gibi bir çok dostum Avea bırakıyor.

Mesut 51 Okunma

Cevaplar

  • Mesut'un Teşekkür Mesajı26 Kasım 2014

    geri dönüş ve gerekli bilgilendirme yapıldı teşekür ediyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön