23 Mart 2013 #1702273

Avea Tarifem Yanlış Tanımlandı!

Avea tarafından yapılan bir hata sonucu taahhütüm yanlış tanımlandı 6 Marttan beri çözüm bekliyorum. Çözüm olarak taahhütüm 24 ay tekrar başladı üstelik taahhütümü iptal etmişim gibi cayma bedele faturama yansıtıldı. Henüz bir çözüm yok. Avea nın yaptığı yanlışın cezasını kullanıcı çekiyor. Avea nın facebook ve twitter hesaplarından aynı zamanda müşteri hizmetlerinden defalarca aramalarda bulundum hala bir gelişme yok.

Yüksel 48 Okunma

Cevaplar

  • Yüksel24 Mart 2013

    26 Mart 2013 fatura kesim tarihim. Bildirmediğim halde tahhütüm iptal edilmiş gibi cayma bedeli güncel faturamda görülüyor. Faturalandırmış tutarda da bu bedelin görülmesi halinde yasal haklarımı kullanıcam. Tarifemi yanlış tanımlayıp benden fazla para aldınız. Hatanızı fark edip düzeltcez dediniz cayma bedeli yansıttınız. İade yapılacak dediniz yapılmadı. Tarafınıza bilgi aktarılacak dediniz aktarılmadı. İkinci bir taahhüt başlattınız. Bana bu durumda yasal haklarımı kullanıp Tüketici Haklarına başvurmaktan başka bir çare bırakmıyorsunuz. Her fırsatta reklamlarıyla Avea gibi firma kendinin ne kadar iyi bir firma olduğunu anlatırken bu sorunu çözemiyorsa mecburen bende Tüketici Haklarından yardım alıcam.

  • Yüksel24 Mart 2013

    6 mart 2013 ten beri süreç devam etmekte. Bir kaç kez tarafıma bilgi aktarılacağı sçylendi fakat sadece mesaj geldi. "Kaydınızla ilgili en kısa sürede bilgi verilecek yazılı mesajlar." Ben bilgiyi sadece 500'ü aradığımda aldım. Ayrıca en son 18 Mat günü açılan kayıtla ilgili olarakta hala bilgi beklemekteyim iki kez aramalarım sonucu açılmış kayıtlarım acil olarak işaretlendi. Ve buna rağmen neredeyse 20 gündür süreç devam etmekte. Müşterinizin memnuniyeti bu kadar mı önemsiz Avea gibi büyük bir firma için ?

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön