20 Eylül 2013 #2022652

Avea Tarifeleri İhtiyaçlarımı Karşılamıyor!

Yıllardır Avea kullanıcısıyım.Şu anda Eğitimciler tarifesindeyim.Bu tarifede sunulan imkanlar sadece konuşmalarla sınırlı.Öğretmen olduğum için sms, konuşma ve internet seçenekleri olan uygun bir tarifeye geçmek istedim.Ama sunulan tarifelerin ücretleri 49 liradan başlıyor.


Emniyet mensupları için 1000 dakika her yöne, 1000 sms ve 4 GB internet tarifesinin 27 TL ile ücretlendirildiğini öğrendim. Neden biz öğretmenlere bu tarifenin uygulanmadığını merak ediyorum.


Velilerle sürekli iletişim halinde olmamız, yenilikleri takip etmek için biz öğretmenlerin bu uygun tarifeyi daha fazla ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum.Bu operatöre yeni geçenlere sunulan kolaylıklar bile bize sunulmuyor!

Fatma 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 21.09.2013 tarihinde mail gönderilerek bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Fatma24 Eylül 2013

    Öneriyi dikkate alacaklarını bildirmişler.Ama çözüm üretmediler.Biz öğretmenlerin kutsal olan görevimizi daha güzel bir şekilde yerine getirmemiz için emniyet mensuplarına uygulanan tarifeden daha fazlasını hak ettiğimizi düşünüyorum.Sürekli velilerle iletişim halinde olmak ve gelişmeleri yakından takip etmemiz gerekiyor.Bunu yaparken acaba bu ay ne kadar fatura öderim diye düşünmek istemiyoruz. Her şeyin başı eğitimse bizlere daha fazla değer verin lütfen!

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön