02 Nisan 2013 #1719674

Avea Tarifedeki Tutarsızlık!

Ben 538215**** nolu Avea kullanıcısıyım. Bu ay sevgili Avea yine aldığım sabit tarife tutarımın iki katını kullanmadığım ve anlam veremediğim ücretler yansıtmış. ben bu durumu müşteri temsilcisi ile görüştüm bana çok ta tatmin etmeyen kullanıcıya verilen sözden faklı ücretler yansıtıldığını bizzat temsilcinin kendisi de söyledi.


Bu ücretler nedir benim almış olduğum kampanyada böyle bir ücret yok dediğimde bana hiçbir cevap veremedi. benim kullandığım tarifem her yöne sevgili Avea konuştuğum diğer operatöre artı ücret yansıtmış bulunmakta. benim siz yetkililerden ricam lütfen bu duruma müdahale etmenizi önemle rica ederim.

Ayşegül 31 Okunma

Cevaplar

  • Ayşegül19 Nisan 2013

    firma doğruyu yansıtmamaktadır benim iki iletişim telefonumda sürekli açık olup bahsedildiği gibi bir arama söz konusu olmamıştır. olsa dahi bir keremi aranır tekrar neden aramazlar diğer numaramda mevcut onu arayabilirlerdi doğruyu yansıtmıyorlar kesinlikle onlardan gelecek aramayı beklemekteyim ilginize arz ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.04.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön