03 Nisan 2013 #1722449

Avea Tarife Yükseltme!

Devam eden aylık 4 tl lik ve totalde 90 tl tutarındaki telefon için mevcut tarifemin üzerinden taahhüt yapmıştık.Aradan 1 yıl geçti ve internet gerekli olduğu için daha avantajlı bir tarifeye geçmek istedim.444 lü çağrı merkezinden kolayca işlemimi yapıverdiler. Buraya kadar hiçbirşey yok.


Daha sonra ertesi gün bir temsilci arayıp taahhüdünüzü bozduğunuz için 180 tl ceza hesabınıza yansıyacak dedi.sonuçta ben cihazı alıp bir yere kaçmadım.Yine avea müşterisiyim . hem böyle bir şey var, tarifeyi değiştirirken neden uyarmıyorsunuz.ve ödemesi belkide 30 tl kalan kalan bir telefon için 180 tl ceza nedir.240 tl fatura geldi bu ay.yasal başvurumu yapacağım tabi ki.ama bu müşteri hiç memnun değil.

Hüseyin 78 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin24 Nisan 2013

    240 TL'Yİ ÖDEDİM . GEÇMİŞ OLSUN. AMA HİÇ HELAL DEĞİL O PARA. ÇIKAR SİZDEN BİGÜN , SÖYLEMESİ BENDEN.GÜZEL BİR TİCARET ŞEKLİ DEĞİL. DURMADAN İNCELEME SÜRÜYOR DİYE CEVAP GELİYOR. BİRŞEYİN İNCELENDİĞİ DE YOK. BOŞ LAF.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön