22 Ekim 2015

Avea Tarife ve Faturalandırma Sorunu!

Avea'nın ailece tarifesine geçiş yaptırdım fakat tarife işlemlerini başvuruda bulunduğum şube de kendi aksaklıklarından dolayı yapmayıp iki ay gibi bir süredir tarife dışı kullandığımı ve yüklü miktarda fatura gelmesiyle birlikte şubeye başvurdum kendi hatalarını düzeltmeyip bana faturayı ödememi söylediler. Benden kaynaklanmayan ve haksız bi şekilde hem faturanın ödenmesi hem de hattımın kapanması mağduriyetimin bir an evvel düzeltilmesini istiyorum.

Gamze 31 Okunma

Cevaplar

 • Gamze09 Kasım 2015

  Daha önce bulunduğum şikayetten dönüş yapılmamış olup aynı zamanda hala fatura borcunun ödenmesi isteniyor. Olumlu ya da olumsuz bana dönüş yapılmasını istiyorum olmuyorsada ödeyip hattımı kapatacağım böyle bir hizmet mi olur.

 • Gamze07 Kasım 2015

  Avea şubesinin hatısından dolayı gelen fazla faturayı şikayet etmeme rağmen olumlu ya da olumsuz dönüş yapılmadı. Ya bu hatayı düzeltsinler ya da ben ödeyip hatlarımı kapatacağım.

 • Gamze02 Kasım 2015

  Daha önce de bulunmuş olduğum ailece tarifesinde geçiş yapmadıklarından dolayı fazla fatura gelmesinden ötürü şikayet etmeme rağmen olumlu ya da olumsuz hiçbir dönüş yapılmamış olup hattım hala görüşmelere kapalı durumdadır ve bi an önce bu mağduriyetin dazeltilmesini istiyorum.

 • Gamze24 Ekim 2015

  Tarife konusun bulunmuş olduğum şikeyatle ilgili hiçbir işlem yapılmadı

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 23.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Gamze22 Ekim 2015

  Hala tarafıma herhengi bir bilgilendirme yapılmadı...

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön