04 Eylül 2013 #1992955

Avea Tarife Hatasından Ötürü 441 TL Fatura Kesti!

Ben 3 ay önce Avea faturasızdan kamu faturalıya arkadaşımın referansıyla geçmek için Avea bayisine gittim. Seç Beğen Al Paketi seçtik. Bayilikte çalışan kişi bana arkadaşımın hangi paketleri kullanıyorsa sen de o paketlerden yararlanacaksın dedi. Ben de aynılarından yararlanmak istedim. Ayrıca ek olarak sms paketi veya diğer bir paketi değiştirip sms paketi alabilirsiniz denildi ama istemedim.


Tüm işlemlerimizi hallettik ve çıktık. Ancak ay sonunda 441 TL fatura geldi. Aradım ve şikayet talebinde bulundum. Bize işlemimizin hallolduğunu, paketlerimizin tanımlandığını söylemişlerdi ancak sonunda hatalı biz çıktık. Bayiliği şikayet ettim ama Avea olumsuz dönüş yaptı. Ben mağdur olduğumu düşünüyorum.

Duygu 24 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Duygu07 Eylül 2013

  Durumum olumlu değerlendirildiği sürece avea nın tüketici haklarını önemsemediği şeklinde bir yorum daha getirmeyeceğim. Aksi takdirde hakkımı alana kadar şikayetlerime devam edeceğim.

 • Duygu05 Eylül 2013

  Referans aldığım arkadaşımının paketlerini de inceleyecek olursanız; kamu paketi, internet paketi ve avea dışı 300dk paketleridir. Bana uygulanan daha doğrusu uygulandığı söylenen ancak uygulanmayan paketlerim de bunlardı. Bu paketlere sahip olduğum şeklinde değerlendirilmesini talep ediyorum.

 • Duygu05 Eylül 2013

  Umarım talebimi en kısa zamanda olumlu bir şekilde değerlendirirsiniz. Henüz 2. ay gelen faturamdan bahsetmedim ve gelen fatura 4 günlük süre için 220TL idi. Ve nedeni de tabi ki benim internet paketine sahip olduğumu sandığımdan ötürü rahatça tarifemi kullanmamdan kaynaklandı. Avea'ya iki kere şikayet talebinde bulundum ve gerçekten mağdur olmama rağmen olumsuz dönüldü. Benim bu tarifeye geçmemin nedeni tabi ki FATURAMI EN EKONOMİK UYGUN BİR ŞEKİLDE KULLANMAK İÇİNDİ. Ben yapılan görüşmeleri ve kullanılan internet olsun sms olsun bunların bayideki çalışan kişinin söylediği gibi paketimin tanımlanmış haliyle tekrar değerlendirilmesini istiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön