09 Mayıs 2013 #1788026

Avea Tarife Hakkında Detaylı Bilgi Vermediği İçin Mağdurum!

Müşteri hizmetlerini arayarak Yıkılan Paket'e geçtim., Sonra tarifeden vazgeçtim ve Bimcell
tarifenize geçmek için Bim şubesine başvuruda bulundum sim kartım verildi ve iki gün sonra Bimcell müşteri hizmetlerini aradığımda bana 28 gün sonra aktifleşeceği söylendi! Bunun sebebi ise tarife değişikliği sırasında 30 gün beklememiz gerekiyormuş..


Tarifeler hakkında bilgi almak ve geçmek için müşteri hizmetlerini aradığımda işlemimi gerçekleştiren bayan arkadaş bu durumdan bana bahsetmedi?! Bu durumdan dolayı mağdur oldum, 30 gün beklemek istemiyorum ayrıca sizin tarafınızdan kaynaklanan bir hata. Aksi takdirde tüketici hakları mahkemesine başvuruda bulunacağım kesinlikle. Geri dönüş bekliyorum!

Mutlu 35 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 14.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Mutlu11 Mayıs 2013

    Tarafıma geri dönüş yapılmadı, müşteri hizmetleri sürekli kaçamak cevap veriyor! Kendi yaptıkları hatadan dolayı bile su yüzüne çıkan bir firma!

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön