02 Eylül 2013 #1988632

Avea Tarife Değişikliğimi Yapmıyor!

21. 08. 2013 tarihinde tarife değişikliği için gönderdiğim mesaja karşılık, mevcut tarifemdeki servisler nedeni ile ilgili tarifeye geçemeyeceğim cevabı geliyor. Avea Müşteri Hizmetlerindeki görevli 26.08'de taahhüt süremin dolacağını 26. 08'de geçiş yapabileceğimi belirtti.


26. 08. 2013 tarihinde yine denememe rağmen aynı cevap geldi. İlgili kişi saat 00:00'dan sonra denememi söyledi. Ertesi gün denememe rağmen aynı cevap. Yine müşteri hizmetlerini aradım, problem ile ilgili kayıt oluşturulduğunu ve 48 saat için geri dönüş yapılacağını söylediler. Yaklaşık 6 gün geçti herhangi bir cevap yok. Bugün müşteri hizmetleri yetkilisinin verdiği cevap ise şu; "bizim bir iş akışımız var buna göre değerlendirme yapıyoruz" dedi. Hala geçerli bir cevap yok.

Kemal 188 Okunma

Cevaplar

  • Kemal'ın Teşekkür Mesajı06 Eylül 2013

    Problem çözüldü fakat bu tür basit işlemlerin yapılmasını sağlamak için illa şikayetvar.com'da ilan etmek mi gerekiyor.Destekleriniz için teşekkür ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair sms gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön