14 Şubat 2013

Avea Tarife Değişikliği Sorun Oldu!

Avea ve bayilerinden çektiğim yeter. Daha önce müşteri hizmetlerinden yediğim azarlar ve ilgisizliğin üzerine tarifem değişmemişti. Adaletsizlikten sonra başımın çaresine bakayım dedim ve Erdemli/Mersin Gürgençler Avea bayine gittim. Transfer tarifesine geçmek için ne yapmam gerektiğini sordum bana 20 TL karşılığında kontörlüye geçin 1 ay kalın sonra geçebilirsiniz dediler. Faturalı kontörlü geçişleri arasında verdiğim paraya zaten yeni bir telefon çok rahat alırım.


Peki dedim ve geçtim. Bana bu bilgilendirme yapıldıktan sonra Ankara'da 1 ay sonrası tarifeye geçmek istediğimde 90 gün olmak zorunda dediler. Bilsem geçmezdim. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Avea dan şikayetçiyim.

Bekir 47 Okunma

Cevaplar

 • Bekir02 Nisan 2013

  Ya verdiğiniz cevabı yazar mısınız tüm halk görsün. Sanki çözmüş gibi izlenim vermeyin Allah'ın aşkına ya..

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.02.2013 aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Bekir18 Şubat 2013

  İnceleme sonucu telefonla aktarıldı. Ama bir bayi iyi eğitilmedi diye yine bana yüklenilmeye çalışılıyor. Oradan sorumlu değil olduklarını söylüyor. O zaman oraya kocaman avea tabelası asmasınlar. Ben sorunlu muyum ki durmadan kontörlü faturalı arasında gidip geleyim. 20 - 30 habire para ödeyeyim. Gelmişler şimdi tamam sizi o tarifeye geçirelim fakat 30 lira geçiş ücreti. Ya bu neden önce bana söylenmiyor. Bir bayi bana 30 gün bekleyin geri geçin sizi aktaralım diyor ama ücretten bilgi vermiyor. Neden? Çünkü geçerken bu parayı ödemek zorunda kalacak değil mi? Aile kütüğüme bakın. Yaklaşık 20 tane hat var abim ablam ve eşlerinde. Hepsini aveadan çektirmezsem ben birşey bilmiyorum. 8-9 yıllık avealıyım ama bu kadar düzmece görmedim.

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön