10 Nisan 2013 #1734694

Avea Tarife Değişikliği!

Avea nin müşterilerine vermiş olduğu önemi geçen gün müşteri hizmetlerini aradığımda görmüş oldum. Yeni ćıkan ,bir tarifeye farklı bir operatörden gelen müşterilerle aynı şartlarda üye olmak istedim fakat MHZ (Z** Hanım )kendilerinin bana yardımcı olamayacağını ve bana 48 saat içinde dönüş yapılacağını söylemesi üzerine ben 3 gün kadar bekledim fakat bir dahaki aramamda gördüm ki aslında bana dönüş yapılmayacakmış. Kendi müşterisine sahip çıkmadan nasıl daha fazla müşteri kazanacaklar.

Alper 31 Okunma

Cevaplar

 • Alper28 Mayıs 2013

  Bilmiyorum ama zannederim ki firmanın müşteri hizmetleri taşeron firmanın elinde. Çünkü müşteriye böyle bir yaklaşım olamaz. Size geri dönüş yapacaklar demekteler fakat ben sonraki aramamda öğreniyorum ki öyle bir şey yok. ve bunun üzerine şikayet ediyorum hiçbir aksiyon yok.En azından nasıl bir firma olduğunuzu gördüm. Kalite müşteri memnuniyetinin bittiği yerde biter.

 • Türk Telekom Temsilcisi12 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Alper11 Nisan 2013

  Evet gerçekten gerekli incelemeyi gerçekleştirmişler. Talebim konusunda hiçbir destek veremeyen ve yardımcı olmak yerine sadece site üzerindeki şikayeti kapamaya yönelik aramalar. Kendi müşterisine zerre kadar önem vermeyen bu firmayı bugüne kadar kullandığım için için kendimi kötü hissetim. En kısa zamanda farklı bir operatöre geçerek en azından kalitesiz hizmetin karşılığını vermiş gibi hissedeceğim kendimi.

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Nisan 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön