20 Kasım 2013

Avea Tarafından Özgürlüğüm Kısıtlandı!

19. 11. 13 tarihinde bakım var diye telefonumla ne gelen ne giden konuşma yapamadım. Defalarca aradım Türkiye geleni bakım var denildi ama başka 2 hattım daha var onlarda yok. Bankalardan doğrulama mesajları bile telefonuma geliyor bu ne havale ne de EFT işlemlerimi yapamadım ben esnaf biriyim.


Yapmam gereken ödemeler gecikti ve mağdur oldum ama müşteri temsilcileri olayı basit bir şey zannediyorlar ama hiç de basit değil benim işim telefonla yürüyen iş. Operatörler faturalara paket ücreti diye ekliyorlar konuşmazsan kalan dakikalar kar.


Şimdi mağdur ettik diye dakika hediye edecekler ama dakika değil faturadan düşmeleri lazım. Müşteri müşteri temsilci ile 20 dk telefonla konuştum.

Halil 77 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 22.11.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Halil24 Kasım 2013

    malumunuz daha öncede kayıtlarınızda olan şikayetlerim 19-11-2013 tarihinde türkiye genelinde bakım çalışmalarınızda giden hattım.avea yı defalarca aramam bile sonuç vermedi sim karımı bile bozuk dediler abone merkezine simkart yönlerdiler.ertesi gün aradılar abone merkezine gönderemiyolarmış adresimi alıp adrese göndereceklermiş.23-11-13 de aradılar.ben dedim bu işle uğraşıyorum simkart bozuk deil bozuk olsa avea yazmaz.bozuk olsa *123# kontör sorgulaması yapmaz *101# den numaram sorulmaz *952# den web şifresi alınmaz simkart bozuk olsa avea yazmaz simkart kaydı başarısız yazar dedim.Ama müşteri temsilcisi yaa o daha iyi bilir.507806 nolu anahtar kart bayisim.cahil değilim biliyorum ben ama söz geçiremiyom.neyse 24-11-2013 09:25 hat kesilmesi ile 09:30 da teknik servisten CAN bey aradı bir iki ayar yaptı operatör servis ayarlarını değiştirdi ve CAn bey ile konuşurken hattımdan aramada yaptım ve aranıldım.Şuan hata kimde imişCAN beye tşk.Mağdur oldum.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön