19 Mart 2014

Avea Talebim Olmadan İnternet Ayarlarım Açılmış!

Avea'dan 400 dakika Her yöne Kamu tarifesini 1 yıllık taahhüt karşılığında 39 TL.yerine %50 indirimli olarak kullanmakta iken, talebim ve internet paketim olmadığı halde telefonuma gelen mesajda 23/02/2014 saat 23.59'da kesilen faturamın 125 TL olduğu bildirildi.

500 hattını arayarak bunun nedenini sorduğumda telefon cihazımdan internet bağlantısı yapıldığı söylendi. İnternet paketimin ve talebimin olmadığı halde bunun nasıl olduğunu sorduğumda ise kendi evimde bulunan ADSL şifresi ile bağlandığım ama kesinti olduğunda operatör tarafından kesinti yapılmadan desteklendiği gibi bir gerekçe gösterildi.

Benim böyle bir talebimde yoktur. İnternet bedelinin silinmesini talep ediyorum.

Ahmet 132 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet20 Mart 2014

    Sayın Avea yetkilileri, ben bu faturayı asla ödemeyeceğim. Zira bana bankalardan ve GSM operatörlerinden onlarca mesaj geliyor ve ben bunları illa okumakla yükümlü değilim. Gelen mesajları çoğu kez okumadan siliyorum. Bu mesajı göndermeniz benim internet talebim olduğunu göstermez, buna göre işlem yapmanızı arz ederim.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.03.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön