04 Mayıs 2013 #1778206

Avea Taahhütnamemde Yazmamasına Rağmen İnternet Paket Ücreti Talep Ediyor!

Avea taahhütnamemde yazmamasına rağmen 22 /02/2013 tarihinde biten sözleşmeye istinaden BİS paketinin üyeliğini kendi belirlediği !!! kurallar çerçevesinde müşteri olarak bana sormadan devam ettiriyor. Bunun için bende ekstra yararlanamadığım bir hizmet olarak 2 aylık 65 tl ücret istiyor. Çağrı merkezini sayısız defa aradım onlarda en fazla bana bu paket otomatik yükleniyor size bilgi mesajı geliyordur diyerek yardımcı olmaya çalıştılar!!!


Bir akitle başlayan uygulama akitin bitimiyle biter. Çok küçük hesapların peşindesiniz. Sağladınız hizmet yok kendi kafanızdan bir hizmet verdik bunun parasını alalım diyorsunuz.

Onur 66 Okunma

Cevaplar

 • Onur31 Aralık 2013

  arayan kimse olmadı hala.syg

 • Onur11 Eylül 2013

  bütün sorunları çözüme ulaştırmılar gibi bir de mesaja cevap veriyorlar. İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 07.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

 • Onur10 Haziran 2013

  Beni arayan kimse olmadi.

 • Türk Telekom Temsilcisi10 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 07.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön