02 Nisan 2013

Avea Taahhüt Edilen Miktardan Fazla Fatura!

1 Ay kadar önce Diğer operatörlerden geçiş yaparak Trabzoncell-Avea Hattına geçiş yaptım. Daha önceden de Avea hatta olduğumdan dolayı 30 TL hatta geçiş ücreti ücreti dahil 55 TL fatura kesildi.


Müşteri hizmetlerini aradığımda ise sürekli aynı kelimeleri tekrar ederek siz Avea hattayken başka operatöre, ve şimdi yeniden Avea'ya geçtiniz deniyor.


Avea yı aradığımda, Trabzoncell müşteri hizmetlerini arayın deniyor, Trabzoncell'i aradığımda ise Avea hatta geçtiniz deniyor. Bu paranın iadesini veya bir sonraki faturaya mahsup edilmesini istiyorum.

Serhat 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 04.04.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Serhat02 Nisan 2013

    Durum ile ilgili Avea ile görüşme yapılmış, bunun bilgisinin sözleşmede yazdığı bildirilmiştir. Telefonda da söylediğim üzere, görevli arkadaşın bu bilgiyi tarafıma vermediğini bildirdiğimde ise, Avea'dan tarafıma, bu bilgiyi size vermek zorunda değil, sizin sormanız gerekliydi, tarzında bir cevap aldım. Bilgilerinize.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön