25 Nisan 2015

Avea Sürekli Rahatsız Ediliyorum!

444 1 500, sürekli, durmadan arıyor. Gece gündüz sabah akşam tatil iş günü demeden arıyor. Açıyorum, otomatik kampanya mesajı. Tuşlamalara "ilgilenmiyorum" seçeneği de koymamışlar.


Arkadaş akşamın 9unda insan aranır mı? Meşgule veriyorum, açmıyorum, açıp kapatıyorum; yine arıyor, yine arıyor.


İlgilenmiyorum kampanyalarınızla, anlatamıyor muyum? Başka operatöre geçmek için bekliyorum zaten hiçbir yerde çekmeyen operatörünüz yüzünden.


Tarafınızdan daha fazla rahatsız edilmek istemiyorum.

Nihan 236 Okunma

Cevaplar

 • Nihan27 Nisan 2015

  Müşterimiz 25.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Dalga mı geçiyorsunuz? Kimle görüştünüz siz?

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Nisan 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 25.04.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Nihan25 Nisan 2015

  Telefonla rahatsız edilmek istemediğimi üzerine basa basa belirtmeme rağmen, şikayetin ardından, hele de tatil günü yaldır yaldır defalarca aramanız da manidar.

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön