16 Nisan 2013 #1746517

Avea Sözleşmeye Aykırı Davranıyor!

12 aylık sözleşme karşılığı Avea Trabzoncell'e aboneliğim bulunmaktadır.Mart ayı faturasında 933MB kota aşımı olduğum belirtilmekte ve 50TL fatura gelmiştir.Sözleşmede ve web sitelerindeki açıklamalarda kota aşımı olmadığı ve,sabit fatura ödeneceği belirtilmesine rağmen bu fatura gelmiştir.Ayrıca kota aşımı olsa bile 0,0049Kş'tan 5-6TL fazla gelmesi gereken bu faturaya itiraz ediyorum ve gerekirse Hakem Heyeti ve Tüketici Mah.ne başvuracağımı belirtir faturamın ben ödemeden düzeltilmesini talep ederim.

Muhammet 63 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet20 Nisan 2013

    Daha önce Trabzoncell 3G Mobil modem internet hattımla ilgili faturaya yaptığım itirazı Avea kabul etmedi. Önce buradaki Avea bayiine dilekçe yazacağım yine sonuç elde edemezsem Tüketici Hakem Heyetine başvuracağım. İnsafın kurusun Avea. Müşteri Hiz. kotamı geçtiğim miktarı hep farklı söyledi. 933-860-670 MB diye üç farklı miktar verdiler. Ayrıca takımımın attığı her gole 100mb hediyeleri de kota aşımından saydıklarından şüpheliyim. 5GB kotaya 30TL yine 5GB ek paketi 15TL faturalandırırken 670MB kota aşımını 20TL ile cezalandıran Avea'yı kınıyor, o parayı haram ediyor veyaptığı yanlıştan dönmesi için Hakem Heyeti'ne başvurmadan önce bir şans daha veriyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön