19 Mart 2013 #1695401

Avea Sözleşmemde Olmayan Ücretler!

Avea isimli şirketten kullanmakta olduğum faturalı hattımı kullandığım tarifenin yetersiz kalması sebebi ile bir üst tarifeye taşıttırmak için Avea müşteri hizmetlerini arayarak ricada bulundum fakat fatura tutarımın dikkatimi çekmesi sebebi ile yapmış olduğum inceleme neticesinde tarafıma vergilerle birlikte takribi 10 tl tarife geçiş ücreti yansıtılmış olduğunu gördüm.


Müşteri hizmetlerini arayarak tarife geçiş sırasında müşteri hizmetlerinden bu konuda bilgi verilmediğini ve bu durumun sesli sözleşmemde bulunmadığını ve bu tutarın adilane olmadığı yönünde itirazda bulundum fakat 28 şubat 2013 tarihinde itirazda bulunmama rağmen henüz bir iletişim kurulmadı Firmayı kınıyorum.

İlhan 44 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 20.03.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • İlhan20 Mart 2013

  Bu gün aranarak mağduriyetim giderildi fakat hiç bir şekilde özür dilenmedi yani farketmeseydim ücreti ödeyecektim.

 • İlhan20 Mart 2013

  Merhaba , Sayın Yetkili, Kalıplaşmış cevaplarınızı daha dikkatli seçmenizi dileyerek açıklamanıza cevap geçmekle birlikte başlığınızda sarf ettiğiniz hitap şeklinden anlaşıldığı üzere 20 günlük süreçte firmanızın bahsi geçen konuya açıklama getiremeyişi anlam bulmuştur. Alt başlığınızda belirtildiği üzre müşterileriniz her ne kadar 7 gün 24 saat arayabilirse de 20 günlük bir süreçte çözümsüz bulamayacaktır. Tüm müşterilerinize ilan olur.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön