29 Ocak 2014 #2263541

Avea Sorunumu Çözmüyor!

1-1834832***** numaralı kaydımın çözümü hala gerçekleşmedi. Ayrıca böyle bir hatanın çözümünün bir müşterinizi bu kadar yorması ve zorlaması kabul edilebilecek bir durum değil. Görüşme kayıtlarımın incelenerek müşteri temsilcilerinizin bu tür konularda bilgilendirilmesini rica ederim. Kendileri güncel tarifelerden habersiz gibi konuşmaktalar ya da sistem kayıtları gerçek bilgilerle uyuşmamakta.


Woops tarifesinin dönüşebilen 800 dakikasına sahibim fakat internete dönüşüm gerçekleşmiyor ve bakiyemden düşüyor geçen ay böyle bir problem yaşamadım bu ay yenilenmenin ardından ilk günü sorunsuz 2. günü ise internet kullanımının dönüşmediğini fark ettim sorunum devam ediyor. Tarifenin kullanım haklarından mahrum durumdayım ve bir cevabı bulunmamakta. Gereğinin acilen yapılmasını rica ederim Avea'dan.

Emre 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 01.02.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön