20 Eylül 2013 #2021746

Avea Sorunları Bir Mesajla Geçiştiriyor!

16. 09. 2013 tarihinde genel müdürlüğünüze 212 478 **** nolu fax numarasına şikayet dilekçesi yolladım. Ayrıca müşteri hizmetleri servisinize aynı şekilde şikayet maili attım. Sonuç olarak beni aramak yerine SMS yollayarak incelemeler sonucu hata yoktur diye mesaj yolladınız. Hattımdaki sorun 17. 09. 2013 tarihinde tekrar tekrarlandı. Aramalarda hattınız kullanıma kapatılmıştır sinyali vermekteydi.


Müşteri temsilcilerinizle yapmış olduğum görüşmeler yine sonuçsuz kaldı. Şu anda sorun giderildi. Fakat, Avea olarak dilekçemde de belirttiğim gibi müşterinize kusurlu hizmet sunup sonra fatura çıkarmak ardından müşteri şikayet edince de hattınız incelendi sorun yoktur SMS'i yollamak hiç hoş olmuyor.

Serdar 27 Okunma

Cevaplar

  • Serdar28 Aralık 2013

    sorunumu ben genel mudurlugu arayarak sahsı cabalarımla hallettım... yolladığım dılekceye bıle cevap vermeyerek suç işleyen bir kurumdur avea..

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 24.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön