10 Şubat 2014 #2285521

Avea Son 1 Aydır Şebeke Yok!

Samsun'dan 10 yıllık aktif Avea kullanıcısıyım.Faturaları otomatik talimat ile günü gününe ödenmekte olan bir müşteri olarak Avea'dan ölümüne şikayetçiyim. 15 sene önce, cep tel. ülkemizde ilk kullanılmaya başlandığında konuşma kalitesi nasılsa, Avea tıpkı o yıllara geri döndü. 1 aydır doğru düzgün şebeke yok. Konuşma yapamıyoruz. Sözüm ona 4 GB internetim var, bağlantımız yok!Son 1 aydır cep tel. kullanımımız sıfır.


Şikayetimi defalarca dile getirmeme rağmen hep formaliteden bir kayıt oluşturup takibe alınacağı söylendi. Bildirim mesajı attılar ama değişen hiçbir şey yok! Samsun'daki Avea kullanıcılarını bir arayıp sorun bakalım son 1 aydır durum ne? Faturam kesilir kesilmez hattımı taşıyorum.

Seran 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 11.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Seran11 Şubat 2014

    Belirttiğiniz numaradan kaç kez aramışım bir kontrol edin lütfen! Ayrıca son 1 ayda Samsun'dan gelen şikayetleri de göz önüne alın. Kimsenin umrunda değil, otomatiğe bağlanmış "olay hakkında inceleme başlatılmıştır" cümlesinden baygınlık geldi artık! Yakın çevremde hali hazırda 4 kişi Avea'dan numarasını başka operatöre taşıdı. Faturam kesilir kesilmez ben de aynısını yapacağım. Abonelere kalıplaşmış "inceleme" sözü vermekten vazgeçin de icraatta bulunun, çözüm üretin artık!!

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön