01 Mayıs 2013 #1772962

Avea Sistem Hataları ve Yetersiz Müşteri Temsilcileri!

Yıkılan Paketim her ay olduğu gibi otomatik aktive olmayınca tam bir hafta önce çağrı merkezini aradım.Yönlendirmelerinden çözüm çıkmayınca arıza kaydı oluşturdular ama bir hafta geçti hala bir çözüm yok ve konuştuğum kişiler hep aynı şeyleri söylüyor.


Müşteri temsilcileri çok ilgisiz ve bilgisiz.Problemler de zamanında çözülmüyor ki zaten tarifeniz dahilince hakkınız olan 1 gb internet yerine 1 dk internetten 17 TL alabilsinler. Evet tam 17 lira. En kısa zamanda Vodafone a taşıyorum hattımı çünkü yeterli bakiyem olsa tarifemin yenilenip yenilenemeyeceğini bile söyleyemeyen bir destek ekibi var.Avea nın neden sadece bireysel değil kurumsal müşterilerini de kaybettiği çok aşikar.

Nihan 45 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Haziran 2013

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 02.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Nihan02 Mayıs 2013

  Yaşadığım problemle ilgili bu gün iki kez arayıp ses kesintileri sebebi ile konuşmadığım destek ekibi tarafından arandım sonunda. Çağrı merkezi kayıtlarını dinleyip yanlış bilgilendirildiğim tespit edilirse maduriyetimin giderileceği belirtildi. Akşam saatlerinde tekrar arandım ve yine farklı biri tarafından aynı sözler sanki hiç konuşulmamış gibi tekrarlandı durdu ve sonuç olarak maduriyetin giderilmesi yerine, size yanlış bilgi veren arkadaşımız uyarıldı gibi çok komik bir cevapla karşılaştım. Ve hala utanmadan hattınıza bakiye yüklerseniz tarifeniz yenilenecek dendi. Bir daha asla böyle bir hataya düşmeyeceğim tabii ki.

 • Nihan02 Mayıs 2013

  Avea Müşteri Hizmetleri' nden talebim ile ilgili olarak müşteri hizmetlerini tekrar aramam yönünde mesaj aldım, aradım ve tam ilgili kişi ile görüşürken telefon kesildi. Farklı günlerde yaşadığım bu ikinci kesinti oluyor. Bu tarz durumlarda çağrı merkezinden konuştuğunuz yetkilinin müşteriyi geri araması gerektiğini düşünüyorum çünkü her aradığınızda farklı kişi çıkıyor ve sürekli aynı şeyleri tekrarlamak durmunda kalıyorsunuz. Sonra tekrar aradım bu sefer de yetkili sesimi duyamadı ve telefonu kapattı. Bir iletişim şirketinin daha kendi bağlantı problemlerini çözemezken müşterilerinin problemlerini neden çözmediği çok açık.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön