27 Haziran 2015
Yorum Yap
#3336289

Avea Satmadığı Modemin Parasını Alıyor!

507******** numaralı Avea jet internet hattım ile ilgili Avea tarafından tarife değişikliği ile birlikte bana bilgi verilmeksizin modem satılmak ve bu satılan modemin de bana ulaşmaması şeklinde mağdur edildim. Avea yaptığı inceleme ile hatasını kabul ettiği halde hala bana başka tarifeye geçmeksizin satmadığı modemin parasını geri ödemeyeceğini söylüyor. Yani bir kez daha istediklerini kibarca belirtiyorlar.

Emel 394 Okunma

Cevaplar

 • Emel13 Temmuz 2015

  Avea hatasını herhangi bir şekilde düzeltme yoluna gitmez ise bu mağduriyetimi sosyal medya hesaplarmdan da paylaşacağım.

 • Emel13 Temmuz 2015

  Avea'nın çözüme kavuşturmadığı bu konu için yasal mercilere başvurumu yapmış bulunmaktayım. Bana tarife değişikliği ile bilgilendirilmeden satılan ve hiçbir şekilde tarafıma/adresime bir modem gönderilmeden her ay faturama yansıtılan bu parayı Avea bana iade etmek zorundadır. Sonuna kadar bu paranın iadesi için uğraşacağım. Kimsenin bu kadar rahatlıkla haksız kazanç sağlama durumu kabul edilmememelidir.

 • Emel03 Temmuz 2015

  Avea faturalandirma servisi beni aradı. Ancak satmadigi modemin parasını iade etmek şöyle dursun tarife degistirmezseniz geriye dönük işlem yapamayız dedi. Bana sunduğu çözüm yeni bir tarifeye geçmem. Tarife degistirdigimde modem ücretini iade edecekleri ile ilgili de bir söz vermiyorlar. Yani hiçbir çözüm uretmiyorlar hatalarını kabul ettikleri halde. Aveanin aradık bilgilendirdik dediği budur.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Temmuz 2015

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 29.06.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Emel29 Haziran 2015

  Avea ile yaptığım görüşme sonucunda satmadıkları modemin parasını almaya devam edeceklerini yapacakları bir şey olmadığını söylemeye devam ettiler. Pessss diyorum! Bu kadar açıkça ve alenen yapılıyor bu işler, üstelik de ulusal bir GSM operatörü tarafından! Pesss!

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler